Steeda S550 Mustang Rear IRS Subframe Support Braces

Kód: ST555-5754
Neohodnoceno
Značka: STEEDA
13 538 Kč 11 188 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

Steeda S550 Mustang Rear IRS podvozkové vzpěry zadní

Detailní informace

Detailní popis produktu

S vydáním nového S550 Mustangu, Steeda věděl, že zpevnění systému IRS bude nejvyšší prioritou. Kdykoliv se kus pohybuje, kroucení nebo vibrace, když by měl být stabilní, je velkým problémem. Jedním z oblastí, kde se Steeda chtěl zaměřit, byl zadní podrámec IRS.

IRS omezuje pohyb pomocného rámu vyplněním dutin průchodek OE. S podpůrnými výztuhami IRS Sub rámu Steeda jsme vzali zadní závěs S550 Mustang na jinou úroveň!

Naše Steeda S550 Mustang Zadní IRS rám pro 2015 Mustang GT a EcoBoost (ne-kabriolet) je vyroben t ChrMo 4130 a práškově lakované stříbrné kovové tyče, tato část není jen silná - ale také vypadá skvěle na vašem Mustangu! To, co jsme udělali, bylo spojit 3 velmi důležité body na podvozku S550. Spojení těchto bodů 3 dohromady nejen zvyšuje tuhost, která chyběla v zadní části, ale také dává větší kontrolu nad celým vozem.

Na rozdíl od konkurenčních sad, které pouze nahrazují tovární díl, podporuje naše sada Steeda tuto konzolu při připojování k dalším místům 2, a poskytuje tak dvojnásobnou podporu! Nejlepší na této sadě je použití všech stávajících otvorů v podvozku, takže auto nemusí být žádným způsobem upravováno.

Výhody produktu

  • Lepší manipulace pro stabilnější zatáčení
  • Limituje pohyb podvozku IRS
  • Nevyžadují se žádné trvalé změny
  • Nebyla přidána NVH
  • 50% více spojovacích bodů
  • Snižuje chování kol
  • Plně kompatibilní s populárním Jacking Rails.

Steeda S550 Mustang Rear IRS Subframe Support Braces

steedaSpolečnost Steeda, založená v roce 1988, je lídrem v oblasti produktů a dílů pro Ford Mustang.

Nabízí široký sortiment založený na nejlepší kvalitě konstrukce a zpracování. STEEDA je považována za největší soukromou projekční a výrobní činnost pro FORD.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.