Würth Aktivní čistič Active Clean

Kód: WU0893472
Neohodnoceno
Značka: Würth
498 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

ABSOBON AKTIVNÍ ČISTIČ SPREJ 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní pěnový čistič pro celý interiér vozidla

Mikro jemná aktivní pěna (podtlakový efekt)

  • Pěna zůstává na povrchu a aktivně využívá při praskání bublin k vypuzování nečistot
  • Mimořádná účinnost při rozpouštění nečistot
  • Polstrování nenavlhne a doba schnutí je tak kratší

Citlivé k materiálům, vhodné pro všechny povrchy v interiéru vozidla. Neovlivňuje předem určená místa pro vystřelení airbagu.

20x vydatnost

  • 500ml nádobka čističe Active Clean svou výtěžností odpovídá cca 10 litrům tekutého čisticího prostředku
  • Šetří peníze

Rychle se odděluje v odpadních vodách v souladu se standardizovaným německým ekologickým testem B 5105

Biologicky rozložitelný > 95 %

Upozornění

Produkt chraňte před mrazem.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k široké řadě možností použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále produkty vyvíjet.

Návod

Nastříkejte aktivní čistič na čistý a suchý hadřík a aplikujte na čištěné plochy. Plastové části následně ošetřete prostředky pro péči o přístrojovou desku. U textilií a čalounění nechte pěnu krátce působit a v případě potřeby odstraňte nečistoty kartáčem nebo houbou. U skvrn pracujte zvenku směrem dovnitř. Následně čalounění vysajte.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.