Würth Mazivo HHS® 2000

Kód: WU08931061
Neohodnoceno
Značka: Würth
289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

MAZADLO HHS-2000 150 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polosyntetický olej s výjimečnou odolností vůči vysokým tlakům

Vysoká odolnost vůči tlaku

Mazací film s mimořádnou odolností proti roztržení a vynikající schopností tlumit hluk a vibrace

Dobrá vzlínavost

  • Vynikající schopnost promazávat malé mezery
  • Spolehlivá ochrana proti korozi

Lepidlo

Odolnost vůči odstředivé síle na rotujících dílech

Vynikající materiálová kompatibilita

Kompatibilní s O a X-kroužky a s plasty. Neutrální k lakovaným povrchům.

Odolné vůči stříkající vodě a slané vodě, slabým kyselinám a zásadám

Neobsahuje silikon, kyseliny ani pryskyřice

Upozornění

Odolnost vůči vysokým tlakům

Mazací film tvořený mazivem HHS 2000 zůstává aktivní a nenarušuje se ani při zátěži vysokým tlakem nebo smýkavém pohybu základny. Spolehlivě odděluje základnu od protikusu a tím zajišťuje optimální ochranu proti opotřebení při zatížení za vysokých tlaků. Je to možné pouze na čistých mazacích bodech, a proto před aplikací doporučujeme pečlivé a důkladné předběžné očištění přípravkem HHS Clean, obj. č. 089310610.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Oblast použití

Vhodné pro univerzální mazání a zátěž za vysokých tlaků, např. táhla řazení, plynového pedálu a spojky, bovdenová lanka, čepy, klouby, závěsy, zvratné páky, zamykací desky zámků, konce řídicích tyčí, kluzné kolejnice, řetězová kola, ozubené tyče a otevřená ozubená kola

Návod

Protřepejte nádobku, nastříkejte mazivo na díly a nechte krátce působit. Po použití otočte nádobku dnem vzhůru a vyprázdněte postřikovací hlavu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.