Castrol Brake Fluid DOT 4

Kód: CA-DOT4-1L
Neohodnoceno
Značka: Castrol
306 Kč 253 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

Brzdová kapalina Castrol Brake Fluid DOT 4 1L

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Brake Fluid DOT 4 je syntetická brzdová kapalina s vysokým bodem varu, která splňuje požadavky dle klasifikace SAE J1703, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 a Jis K 2233.
Je navržena pro použití ve všech brzdových systémech včetně těch, které jsou vystaveny extrémním provozním podmínkám.

Použití:

Tento produkt byl formulován na bázi směsi polyalkylen glykol etherů a esterboritanů s dalšími vysoce výkonnými aditivy a inhibitory, které poskytují celému brzdovému systému výjimečnou ochranu proti korozi a vysokým teplotám.
Bod varu 300st.

Je plně kompatibilní s ostatními kapalinami klasifikace FMVSS 116 DOT 3 a DOT 4, avšak vynikající výkonnost tohoto produktu může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými brzdovými kapalinami.

Všechny typy brzdových kapalin během svého užití stárnou.
Důrazně tudíž doporučujeme vyměnit kapalinu v souladu s doporučením výrobce vozidla ale nejpozději po 2 letech.

Podmínky použití:

Je speciálně formulována pro požadavky současných moderních vysokovýkonových brzdových a spojkových systémů s výjimkou těch, které doporučují speciální kapaliny na bázi minerálních olejů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.