Powerbox DTE - PowerControl X

Kód: DTE-PCX599
Neohodnoceno
Značka: DTE Systems
15 715 Kč 12 988 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

Ideální řešení pro nová vozidla a uživatele flotilových vozů, kde je v praxi klasický chiptuning neproveditelný (záruka nebo zákaz provozovatele).

Pro motory EB 2.3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Power box přesně funguje?
Elektronika Power boxu od německé firmy DTE Systems (jednička v Evropě) počítá na základě údajů z přemostěných čidel 1000x za sekundu optimální hodnoty (nejrychlejší procesor mezi jednotkami typu powerbox na trhu) a v reálném čase upravuje a odesílá do řídící jednotky vozidla upravená data. Řídící jednotka tak sama v rámci svých definovaných mantinelů originálního software zvyšuje plnící tlak a vstřikovací dávky a tím se zvyšuje točivý moment a výkon motoru. Originální software nahraný v řídící jednotce zůstává naprosto nedotčen a beze stopy jakýchkoliv úprav. Není do něj nijak zasahováno. Jde tedy o IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO NOVÁ VOZIDLA a uživatele flotilových vozů, kde je v praxi klasický chiptuning neproveditelný (záruka nebo zákaz provozovatele).

Bezpečnostní a ochranné parametry motoru zůstávají za všech okolností nezměněny, takže žádné motorové komponenty nejsou zatěžovány za stanovené limity! Díky nárůstu točivého momentu a výkonu v celém otáčkovém rozsahu máte k dispozici více hnací síly při stejných otáčkách a při stejném stylu jízdy dojde k poklesu spotřeby až o 15%. V praxi budete ale rádi často přidávat více než je třeba a opájet se na vlně většího točivého momentu… U celé řady vozů vám můžeme dodat i graf z brzdy po montáži powerboxu – vyžádejte si jej emailem.

Regulace výkonu: Výkon máte možnost regulovat přepínáním 3 režimů pomocí tlačítka na Powerboxu nebo v případě této verze jednoduše v mobilní aplikace DTE systems, kterou stáhnete standardně na Google Play nebo v Apple Store. V rámci každého režimu, lze pak ještě regulovat výkon v 6 dalších malých krocích pomocí tlačítek PLUS a MÍNUS. Celkem máte tedy k dispozici 18 poloh! Kromě této základní funkce regulace výkonu můžete sledovat v reálném čase na displeji mobilu i údaje ze snímačů plnícího tlaku, přesných otáček, ale především i podélného a bočního zrychlení. Telefon samozřejmě nedržte v ruce a upevněte ho do příslušného držáku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.