Powerbox DTE - PowerControl X

Kód: DTE-PCX599
Neohodnoceno
Značka: DTE Systems
15 957 Kč 13 188 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

Ideální řešení pro nová vozidla a uživatele flotilových vozů, kde je v praxi klasický chiptuning neproveditelný (záruka nebo zákaz provozovatele).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Power box přesně funguje?
Elektronika Power boxu od německé firmy DTE Systems (jednička v Evropě) počítá na základě údajů z přemostěných čidel 1000x za sekundu optimální hodnoty (nejrychlejší procesor mezi jednotkami typu powerbox na trhu) a v reálném čase upravuje a odesílá do řídící jednotky vozidla upravená data. Řídící jednotka tak sama v rámci svých definovaných mantinelů originálního software zvyšuje plnící tlak a vstřikovací dávky a tím se zvyšuje točivý moment a výkon motoru. Originální software nahraný v řídící jednotce zůstává naprosto nedotčen a beze stopy jakýchkoliv úprav. Není do něj nijak zasahováno. Jde tedy o IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO NOVÁ VOZIDLA a uživatele flotilových vozů, kde je v praxi klasický chiptuning neproveditelný (záruka nebo zákaz provozovatele).

Bezpečnostní a ochranné parametry motoru zůstávají za všech okolností nezměněny, takže žádné motorové komponenty nejsou zatěžovány za stanovené limity! Díky nárůstu točivého momentu a výkonu v celém otáčkovém rozsahu máte k dispozici více hnací síly při stejných otáčkách a při stejném stylu jízdy dojde k poklesu spotřeby až o 15%. V praxi budete ale rádi často přidávat více než je třeba a opájet se na vlně většího točivého momentu… U celé řady vozů vám můžeme dodat i graf z brzdy po montáži powerboxu – vyžádejte si jej emailem.

Regulace výkonu: Výkon máte možnost regulovat přepínáním 3 režimů pomocí tlačítka na Powerboxu nebo v případě této verze jednoduše v mobilní aplikace DTE systems, kterou stáhnete standardně na Google Play nebo v Apple Store. V rámci každého režimu, lze pak ještě regulovat výkon v 6 dalších malých krocích pomocí tlačítek PLUS a MÍNUS. Celkem máte tedy k dispozici 18 poloh! Kromě této základní funkce regulace výkonu můžete sledovat v reálném čase na displeji mobilu i údaje ze snímačů plnícího tlaku, přesných otáček, ale především i podélného a bočního zrychlení. Telefon samozřejmě nedržte v ruce a upevněte ho do příslušného držáku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.