Steeda S550 Mustang IRS Subframe Alignment Kit

Kód: ST555-4438
Akce
Neohodnoceno
Značka: STEEDA
2 269 Kč –15 %
Steeda S550 Mustang IRS Subframe Alignment Kit
2 269 Kč –15 % 1 912 Kč 1 580 Kč bez DPH
Skladem

Steeda S550 Mustang IRS vymezovací vložky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní otvory pomocného rámu S550 jsou ve srovnání s montážními šrouby pomocného rámu velmi velké. Vzhledem k velkému rozdílu ve velikosti šroubů a otvorů může být pomocný rám nesprávně zarovnán od výroby až po 17mm zleva doprava.

Souprava pro seřízení rámu Steeda S550 Mustang IRS je vyrobena z Delrinu CNC-obráběného, ​​aby se zabránilo tomu, že vedle sebe budou dva rozdílné kovy, což zabrání korozi. Delrin má také menší hmotnost než hliníkové nebo ocelové vložky. Vložky Delrin se zasouvají do montážních otvorů pomocného rámu a vyplňují další prostor mezi montážním rámem a šroubem z továrny.

Naše Steeda S550 Mustang IRS Sub-Frame Alignment Kit zaručuje, že pomocný rám bude při každém spuštění přišroubován na stejné místo.

Poznámka: Při instalaci je nutné zarovnání vzhledem k tomu, že by mohlo dojít k nesprávnému vyrovnání z továrny a nyní by bylo nutné, aby bylo provedeno několik úprav.

Výhody produktu

  • Slouží k zarovnání pomocného rámu na podvozek
  • Zvýšení NVH
  • Snadná instalace
  • Žádné trvalé změny
  • Doživotní záruka
  • Není třeba žádný další hardware

Doporučení: Perfektní instalace našimi pružinami a podpěrného systému Steeda S550 Mustang IRS. Ušetřete na instalaci jednou montáží.

Steeda S550 Mustang IRS Subframe Alignment Kit

steedaSpolečnost Steeda, založená v roce 1988, je lídrem v oblasti produktů a dílů pro Ford Mustang.

Nabízí široký sortiment založený na nejlepší kvalitě konstrukce a zpracování. STEEDA je považována za největší soukromou projekční a výrobní činnost pro FORD.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.