Würth Čistič sání a škrticích klapek

Kód: WU5861113500
Neohodnoceno
Značka: Würth
232 Kč 192 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

BENZIN - ČISTIČ SÁNÍ A ŠKRTÍCÍCH KLAPEK 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální, vysoce účinný čistič pro 2- i 4taktní motory. Možnost čištění bez demontáže součástí. Ventilek pro práci nad hlavou. Snadná aplikace na špatně přístupných místech.

Vynikající čisticí účinek

  • Optimální funkce karburátoru
  • Optimální funkce škrticí klapky

Tichý chod motoru

Eliminuje závady způsobené znečištěním škrticích klapek nebo karburátoru.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k široké škále možností použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále produkty vyvíjet.

Oblast použití

Odstraňuje nánosy a nečistoty z prostoru sání a škrticí klapky. Tímto postupem lze čistit i přesné vrtané otvory a trysky. Vhodný i pro katalyzátory.

Návod

Vypněte motor a nastříkejte velké množství přípravku na všechny čištěné díly a nechte 2–3 minuty působit. Potom nechte motor asi 30 sekund běžet, nastříkejte přípravek do oblasti sání a škrticí klapky a mírně zvyšte otáčky, aby se uvolnily nánosy.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.