Würth Montážní pasta na brzdy 1400

Kód: WU0893116010
Neohodnoceno
Značka: Würth
83 Kč 69 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

MONTÁŽNÍ PASTA NA BRZDY HT,TUBA 3G

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šedá měkká a vysoce přilnavá pasta s vynikajícím mazacím účinkem, která spolehlivě odděluje povrchy a zajišťuje účinnou ochranu proti korozi.

  • Velká pevnost v tahu zajišťuje snadný pohyb a minimální opotřebení
  • Zabraňuje korozi, zadírání a spékání
  • Vysoký obsah keramiky
  • Zajišťuje rovnoměrné uvolňování šroubových spojů
  • Neobsahuje žádný kovový pigment ani MoS2 či aditiva s obsahem síry
  • Netoxická
  • Neobsahuje silikon ani kovy

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k široké škále možností použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále produkty vyvíjet.

Oblast použití

Ideální na pohyblivé části brzd (nevhodné na třecí plochy a ložiska)

Návod

Před aplikací odstraňte z povrchu nečistoty pomocí drátěného kartáče nebo čističe. Poté pomocí štětce naneste tenkou a rovnoměrnou vrstvu ochranného přípravku. Nepoužívejte jako mazivo.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.