Würth Ochrana laku a disků

Kód: WU0893012301
Neohodnoceno
Značka: Würth
933 Kč 771 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

OCHRANA LAKU A RÁFKŮ 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhodobá ochrana laku a disků kol před povětrnostními vlivy

  • Dobré odpuzující vlastnosti a snadné čištění
  • Extrémní odolnost v automyčce
  • Rychlý účinek
  • Zvyšuje lesk motoru
  • Výrazně usnadňuje odstraňování hmyzu a jiných nečistot

Upozornění

Při aplikaci se doporučuje použít rukavice.

Pro optimální výsledek musí být povrch zbaven zbytků silikonu, vosku a leštidla.

Při aplikaci na disk nasazeného kola hrozí znečištění brzdového kotouče. Pokud k tomu dojde, brzděte zlehka tak dlouho, dokud nedosáhnete opět plného brzdného výkonu.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a pracovních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Oblast použití

Pro dlouhodobou ochranu veškerých lakovaných povrchů, zejména hliníkových, chromovaných a litých disků kol.

Návod

Před použitím plechovku důkladně protřepejte a poté nastříkejte přiměřené množství přípravku na očištěný povrch ze vzdálenosti 20–30 cm. Nechte 2–3 minuty působit a přeleštěte povrch čistým hadrem (ne z mikrovláken) (pracujte po částech).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.