Zadní tlumiče s integrovanými klapkami

Kód: RE-2090170500LR
Neohodnoceno
Značka: Remus
44 783 Kč 37 011 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

Zadní výfukové tlumiče s integrovanými ventily pro regulaci zvuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zadní výfukové tlumiče s integrovanými ventily pro regulaci zvuku. Tato funkce zůstává zachována přes palubní stejně jako u originálního systému. K ovládání klapek jsou použity originální elektro-motorky. Originální Ø použitých trubek je 57mm, REMUS Ø trubek je 76mm! Na voze nejsou nutné žádné úpravy. Systém je detailně odladěn v akustické komoře i v reálném provozu.

Dohromady s výrazně většími průměry trubek systému a skutečně profesionálnímu ladění je zvuk doslova skvostný, nádherně hutný jak se na na velký V8 patří. Zamilujete si ho, ale přitom se nikdy nestane nepříjemným ani na delších cestách díky profi odladění mimo frekvenční oblasti, které jsou pro člověka nepříjemné. Těmito možnostmi žádný americký výrobce systémů nedisponuje! Systém má zároveň platnou EU homologaci. Vše díky zkušenostem s laděním přímo pro Aston Martin, AMG, M-Performance, Lamborghini nebo Porsche. Systém a jeho cena je bez koncovek. Ty si vyberte dle Vašeho vkusu.

Sami porovnejte rozdíl:

  • Ford Mustang VI Facelift 5.0l V8 ORIGINÁL zavřené klapky

  • Ford Mustang VI Facelift 5.0l V8 ORIGINÁL otevřené klapky

  • Ford Mustang VI Facelift 5.0l V8 REMUS zavřené klapky

  • Ford Mustang VI Facelift 5.0l V8 REMUS otevřené klapky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.