AMSOIL Severe Gear 75W-90

Kód: AMS-SVGPK
Neohodnoceno
Značka: AMSOIL
570 Kč 471 Kč bez DPH
Skladem

Plně syntetický převodový olej AMSOIL Severe Gear 75W-90 Synthetic Gear Lube 946 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon

Poskytuje výkon nad rámec běžného převodového oleje. Poskytuje vynikající ochranu převodů a ložisek, lepší tření a snížení tepla. Zvyšuje účinnost a prodlužuje životnost.

Extrémní teploty

Vyniká v extrémních teplotách za horka i za studena. Brání rozkladu při vysokých teplotách a zabraňuje tvorbě kyselin a usazenin. Jeho složení bez vosku zlepšuje vlastnosti toku za studena, zlepšuje spotřebu paliva a řazení za chladného počasí.

Dokonalá ochrana za chladného počasí. AMSOIL SEVERE GEAR poskytuje o 20% procent vyšší ochranu při nízkých teplotách, než vyžaduje standard.

CHARAKTERISTIKA:

  • SAE viskozita: 75W-90
  • Kinematická viskozita při 100°C: 15.9 cSt
  • Kinematická viskozita při  40°C: 102.4 cSt
  • Viskozitní index: 166
  • Bod skápnutí: -43°C
  • Bod vzplanutí: 208°C

Použití:

Doporučeno pro náročné aplikace, jako je tažení, jízda do strmých kopců, orba, závody, offroad, časté stop-and-go, provoz v extrémních teplotách. Vhodné pro pick-upy, SUV, užitková vozidla, autobusy, odtahová vozidla, závodní auta, traktory, obytné automobily.

Vhodné pro použití v diferenciálech, manuálních převodovkách a dalších převodových aplikacích, které vyžadují některou z následujících specifikací:

API GL-5, MT-1, MIL-PRF-2105E, Dana SHAES 234 (dříve Eaton PS-037), Mack GO-J nebo jiné specifikace založené na GL-5 od výrobců vozidel, včetně Ford, GM a Chrysler.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.