Elektronická jednotka pro ovládání klapek ve výfuku a regulaci zvuku - nastavení přes aplikaci

Kód: RE-STE0006BT
Neohodnoceno
Značka: Remus
21 597 Kč 17 849 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

REMUS zvuková elektronická jednotka pro ovládání zvuku tlačítkem z kabiny s možností nastavení i vlastních režimů přes mobilní aplikaci!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Geniální hračka pro všechny nadšence a maximální využití potenciálu nového výfukového systému. DOPORUČUJEME!

Balení obsahuje elektronickou jednotku, elektromotorek(y), dálkový ovladač, kabeláž a OBD zástrčku. Vlastní mechanický "hardware" ve formě výfukových ventilů (klapek) je již součástí výfuku.

Celý systém funguje tak, že REMUS jednotka umožňuje za pomocí elektrického motorku natáčení výfukových ventilů (klapek) do přednastavených režimů nebo podle scénáře individuálně nastaveného v mobilní aplikaci. Natáčením klapek se naprosto zásadně ovlivňuje zvukový projev vozidla. V mobilní aplikaci máte možnost definovat velikosti otevření ventilů v % (od 0 do 100%) a navíc i konkrétních otáček, kdy se mají ventil(y) otevřít. Je možnost celé otáčkové spektrum rozdělit do 3 segmentů. Právě k této sofistikované funkci je nutná komunikace přímo s řídící jednotkou vozidla, a proto je součástí tohoto elektronického paketu i OBD zástrčka (OBD = rozhraní využívané pro připojení diagnostiky).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.