Würth Impregnační sprej Univerzální

Kód: WU0893032100
Neohodnoceno
Značka: Würth
459 Kč 379 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

IMPREGNAČNÍ SPREJ UNIVERSAL 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro ošetření textilních povrchů proti vodě, olejům a nečistotám

 • Účinně odpuzuje vodu
 • Delší životnost textilů
 • Chrání před znečištěním, oleji a mastnotou
 • Textilie zůstává hladká a prodyšná
 • Velmi dobrá odolnost proti oděru
 • Není nutné žádné tepelné ošetření
 • Neobsahuje trvanlivé sloučeniny fluoru (PFOA, PFOS ani APEO)

Upozornění

Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Stříkejte vždy pouze několik sekund. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje rozpouštědla. Nevhodný na leštěnou kůži a lesklou hladkou kůži. Před aplikací vyzkoušejte na neviditelném místě materiálovou kompatibilitu. Před aplikací překryjte citlivé plasty a nátěry. Nadbytečný materiál z netextilních povrchů otřete.

Pozor! Dbejte na následující upozornění! Při vdechování může přípravek škodit zdraví. Produkt používejte v otevřených prostorách nebo dobře větraných místnostech. Stříkejte vždy pouze několik sekund. Na velké plochy kůže a textilií aplikujte přípravek pouze v otevřených prostorách a nechte povrch důkladně odvětrat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Tyto informace jsou pouze doporučeními založenými na našich zkušenostech. Je nutné provést předběžné testování. Při používání produktu je nutné dodržovat pokyny uvedené v technickém listu a specifikaci platných předpisů.

Oblast použití

Textilní stahovací střechy, markýzy, stínění, stany, batohy, sportovní a pracovní oděvy a různé typy kůže (s výjimkou leštěné kůže a umělé kůže)

Návod

 1. Před aplikací si přečtěte návod
 2. Textilie musí být čistá, suchá a bez mastnoty
 3. Impregnační sprej aplikujte ze vzdálenosti asi 15–20 cm
 4. Po ošetření nechte povrch důkladně odvětrat a zaschnout

Před aplikací zkontrolujte kompatibilitu přípravku s povrchem na skrytém místě. Dodržujte návod výrobce. Nepoužívat na přímém slunci ani na horkém povrchu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.