Würth Tekuté stěrače

Kód: WU0893012414
Neohodnoceno
Značka: Würth
1 110 Kč 917 Kč bez DPH
Skladem do 5-10 dní

OCHRANA ČELNÍHO SKLA 20 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadno aplikovatelné tekuté stěrače pro ochranu proti dešti, které zvyšují bezpečnost jízdy, protože zlepšují viditelnost a prodlužují životnost stěračů.

Dešťová voda tvoří kapičky, které odtékají při rychlosti 70–80 km/h

  • Lepší viditelnost v noci a za deště
  • Vyšší bezpečnost jízdy
  • Nehrozí nebezpečné oslňování za jízdy v noci
  • Není téměř nutno používat stěrače

Dlouhodobě odstraňuje nečistoty, hmyz a led

Extra tenká ochranná vrstva tvrdá jako sklo

Podle způsobu použití vydrží několik měsíců resp. 5 000 až 10 000 km jízdy

Vhodné pro všechny neošetřené skleněné povrchy na vozidlech všech typů

Rychlé a snadné použití

Snadné předmytí

Bez obsahu silikonu a halogenů

Upozornění

Ošetřené okno lze okamžitě použít. Počkejte alespoň hodinu, než začnete mýt auto nebo vjedete do automyčky. Při aplikaci se doporučuje použít rukavice. Za extrémních povětrnostních podmínek může na čelním skle vzniknout vrstva drobných kapiček, která připomíná zamlžení na vnější straně. Lze ji odstranit zapnutím větráků s teplým vzduchem namířeným na čelní sklo. Doporučujeme tekutými stěrači nahradit klasické stěrače. Nepoužívat na plasty, kov a lakované povrchy. Zbytky čističe a ochranného přípravku je nutno z karosérie zcela odstranit. Nepoužívejte na horkém povrchu. Skladujte na suchém místě neohroženém mrazem. Nepoužívejte abrazivní ani silně kyselé či zásadité čističe na sklo.

Pozor: Nevhodné na polykarbonátové sklo!

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a pracovních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Návod

Předmytí:

Ošetřovaný skleněný povrch je nutno umýt aktivním čističem na sklo, aby na něm nebyly žádné zbytky nečistot. Ošetřované povrchy musí být suché a zbavené mastnoty a silikonu.

Aplikace:

  • Aplikaci je nutno provádět při teplotě mezi +5 a +25 °C a vlhkosti do 60 %.
  • Nastříkejte přiměřené množství přípravku na skleněný povrch a přeleštěte jej čistým a suchým hadrem.

Obsah nádobky spotřebujte do 24 hodin od první aplikace a nádobku vyhoďte.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.